Leader w outsourcingu przemysłowym w branży metalowej

TŁOCZENIE I WYTŁACZANIE

Oferujemy tłoczenie detali małych i średnich gabarytów ze stali, stali nierdzewnej i aluminium. Specjalizujemy się w branży automotive, budowlanej i wykończeniowej. Gwarantujemy precyzyjne wykonanie i powtarzalną jakość naszych wyrobów.

WYTŁOCZKI METALOWE, CZĘŚCI AUTOMOTIVE, OBUDOWY DEKODERÓW SATELITARNYCH, ELEMENTY WYKOŃCZENIOWE, ZATRZASKI

TŁOCZENIE METALI | WYTRZYMAŁOŚĆ I PRECYZJA

Tłoczenie i wytłaczanie kształtów to proces formowania metali na zasadzie odkształcania od matrycy, za pomocą tłoków i/ lub z wykorzystaniem pras mechanicznych. Ważnym aspektem w tłoczeniu jest znajomość obrabianego materiału tak, aby gotowy produkt spełniał odpowiadające danej branży założenia estetyczne i wytrzymałościowe.

W B2B Metal Bay oferujemy wytłaczanie elementów ze stali, stali nierdzewnej i aluminium o małych lub średnich gabarytach, dla produkcji średnio- i wielkoseryjnej. Na zamówienie, możemy też podjąć się produkcji oprzyrządowania oraz regeneracji tłoczników Klienta. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, własną narzędziownię i laboratorium kontroli jakości. Gabarytowo preferujemy detale o wielkości nieprzekraczającej 600×700 mm, natomiast chętnie podejmiemy się produkcji detali o skomplikowanych kształtach lub dużych wymaganiach jakościowych i wytrzymałościowych. 

TŁOCZENIE I WYTŁOCZKI – OFERTA

Oferujemy wytłaczane wsporniki, obudowy poduszek powietrznych, strukturalne elementy wycieraczek samochodowych, elementy szkieletów foteli samochodowych oraz zawieszenia i elementy układów kierowniczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy ze światowymi koncernami samochodowymi.

Oferujemy akcesoria montażowe do boazerii ściennej, paneli podłogowych i listew przypodłogowych oraz do innych elementów do wykańczania mieszkań, takich jak klamry mocujące, zasuwki, zatrzaski, dobijaki. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. 

Oferujemy oprzyrządowanie do pras mechanicznych, w tym postępowe, transferowe i tradycyjne. Na zlecenie klienta wykonujemy również regeneracje tłoczników Klienta.

Wykonujemy wytłoczki metalowe na zamówienie klienta, o gabarytach nieprzekraczających 600×700 mm, w tym obudowy dekoderów satelitarnych SD/HD, drobne części AGD, elementy obudowy etc.

Szeroko rozbudowany park maszynowy i własna narzędziownia dają nam dużą elastyczność w realizacji zleceń. Oferujemy kompleksowe usługi wykonawcze, a także projektowe, doradcze i testy jakościowe i wytrzymałościowe. Zapewniamy również transport gotowych produktów do siedziby Klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do zostawienia zapytania, w celu uzyskania wstępnej wyceny, terminu i możliwości realizacji interesujących Państwa detali. Prosimy, w miarę możliwości, o przesłanie posiadanych rysunków, określenie wielkości planowanej produkcji, bądź podanie innych informacji, które pozwolą nam szybko obsłużyć Państwa zapytanie. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszym działem doradczym.

Napisz: info@b2bmetalbay.com lub zadzwoń: +48 536 763 855 lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.