Leader w outsourcingu przemysłowym w branży metalowej

Projektowanie
i pomiary

Oferujemy usługi projektowe, doradcze, analizę i optymalizację produkcji, skanowanie 3D, prototypowanie i druk 3D, programowanie produkcji, obliczenia przeciążeniowe i inne

Analiza produkcji, pomiary, kalkulacje, zwiększenie dochodowości

USŁUGI PROJEKTOWANIE I POMIARY

Aby wspomóc efektywność produkcji naszych Klientów i zapewnić możliwie kompleksową obsługę zapytań, oferujemy szereg usług projektowych i doradczych, które mają na celu usprawnienie procesu realizacji zleceń, wprowadzanie na rynek nowych produktów, weryfikację i kontrolę jakości produkcji już istniejącej lub jej optymalizację.

Analiza procesu klienta​

Analiza procesu klienta

Konsulting, doradztwo, audyt technologiczny. Analiza wydajności produkcji, określenie możliwości i scenariusza modernizacji, analiza SWAP nowych projektów i planów produkcyjnych.

SKANOWANIE 3D

Skanowanie 3d

Skanowanie 3D na nowoczesnych skanerach wraz z pełną obróbką danych i modelowaniem (oprogramowanie Geomagic). Inspekcja 3D przyrządów, kontrole jakości, inżynieria odwrotna, wspomaganie projektowania.

DRUKOWANIE 3D

Drukowanie 3d

Oferujemy druk elementów do maksymalnych wymiarów 500x500mm (oprogramowanie Simplify 3D, PrusaSlicer, Ultimaker Cura 4.6). Zapewniamy przygotowanie plików/ modeli do druku (czyszczenie geometrii), precyzję i trwałość wydruków.

OBLICZENIA PRZECIĄŻENIOWE

Obliczenia przeciążeniowe

Zajmujemy się wykonywaniem obliczeń przeciążeniowych oraz kalkulacji pokrewnych – MES (oprogramowanie Midas NFX) oraz ANSYS (Discovery SpaceClaim). Oferujemy analizy statyczne i dynamiczne, symulacje termiczne, optymalizacje.

PROJEKTOWANIE UKŁADÓW SCALONYCH

Projektowanie układów scalonych

Oferujemy projektowanie układów scalonych i elektrycznych niskoprądowych (oprogramowanie min. Fusion 360 i wiele innych). Dzięki narzędziom do symulacji i projektowania generatywnego możemy zagwarantować wykonalność projektu w produkcji.

PRACE PROJEKTOWE

Prace projektowe

W naszej ofercie udostępniamy projektowanie konstrukcyjne i dokumentacyjne (SolidWorks, SolidWorks Visualise, Solidworks Composer, TrailerWin, CAM Esprit, CC Adobe Suite). Istnieje możliwość połączenia w jeden pakiet w przypadku prototypowania produktów.

WYKONYWANIE PROTOTYPÓW

Wykonywanie prototypów

Wykonujemy prototypy maszyn, przyrządów, zespołów i podzespołów, rozwiązań podajnikowych na produkcję, narzędzi rolniczych i warsztatowych. Rodzaj prototypu i zakres wykonawstwa jest ustalany indywidualnie, w zależności od wymagań projektu.

PROGRAMOWANIE ROBOTÓW

Programowanie robotów

Programowanie i optymalizacja pracy stanowisk zrobotyzowanych, projektowanie i budowa przyrządów spawalniczych lub dodatkowych chwytaków dla robota, doradztwo i ukierunkowanie procesu robotyzacji produkcji, polecenie integratora stanowisk zrobotyzowanych.

INNE

Inne

Zależne od wymogów realizacji zlecenia.