Leader w outsourcingu przemysłowym w branży metalowej

Oferta -
obróbka metali

Oferujemy cięcie i wycinanie blach, rur, profili i kostek metalowych, obróbkę CNC, gięcie i wyginanie, wytłaczanie blach i aluminium, odlewy i odkuwki matrycowe metalowe, żeliwne i miedziane, obróbkę cieplną i powierzchniową, malowanie i wykańczanie oraz montaż części.

Kompletna oferta obejmująca wszystkie standardowe procesy obórbki metali

NASZA OFERTA PROCESY OBRÓBKI METALI

W Państwa ręce oddajemy szeroki wachlarz możliwości produkcyjnych w zakresie obróbki metali. 

Posiadamy doświadczenie w obróbce stali czarnej, konstrukcyjnej, stali nierdzewnych (różnych rodzajów) żeliwa i metali nieżelaznych jak miedź czy aluminium. Dzięki zróżnicowanym możliwościom produkcyjnym i zaufaniu naszych Klientów, nasze fabryki pracują w trybie ciągłym, co z kolei pozwala na ich modernizację, a dla naszych Klientów przekłada się na dobre ceny i atrakcyjne terminy realizacji. Oferujemy kompleksowe usługi wykonawcze, a także projektowe, doradcze oraz testy jakościowe i wytrzymałościowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Wycinarki laserowe
Wypalarki plazmowe
Wypalarki gazowe
Maszyny do cięcia wodą
Przecinarki do rur i profili

Cięcie i wycinanie to jedne z bazowych procesów obróbki metali. Mają one szczególną wagę w procesie produkcyjnym, gdyż od ich dokładności zależy często jakość końcowego produktu. 

Prasy krawędziowe
Walce
Giętarki

Oferujemy gięcie blach, profili, rur i prętów  wykonanych ze stali, żeliwa i aluminium. Do Państwa dyspozycji oddajemy prasy krawędziowe hydrauliczne i mimośrodowe, giętarki i walcarki.

Prasy mimośrodowe
Prasy hydrauliczne

Oferujemy tłoczenie detali małych i średnich gabarytów ze stali, stali nierdzewnej i aluminium. Specjalizujemy się w branży automotive, budowlanej i wykończeniowej.

Oferujemy precyzyjną obróbkę skrawaniem na maszynach najnowszej generacji; w tym toczenie, frezowanie, gwintowanie i nawiercanie. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji.

spawanie MIG/MAG
spawanie TIG /TOPTIG
spawanie Laserowe
spawanie Plazmowe
spawanie CMT

Oferujemy spawanie MIG/ MAG, TIG oraz spawanie laserowe. Spawamy detale ze stali czarnej, stali stopowych, nierdzewnych, wysoko wytrzymałościowych i aluminium. 

Malowanie proszkowe
Malowanie konstrukcji

Oferujemy malowanie proszkowe elementów metalowych, w szczególności elementów podłużnych, ścianek, części, rur, profili innych detali małego i średniego gabarytu.

stopy żelazne i nieżelazne
odlewy żeliwne i aluminiowe
odlewy ciśnieniowe

Oferujemy wysokiej jakości odlewy żelazne i nieżelazne na potrzeby przemysłów: maszynowego, motoryzacyjnego, energetycznego, budowlanego, medycznego i innych

Hartowanie
Odpuszczanie
Nawęglanie
Azotowanie
Pasywowanie

Oferujemy szereg usług z zakresu obróbki cieplnej wyrobów metalowych, od hartowania w oleju i odpuszczania do wyżarzania i normalizowania powierzchni, odpuszczania, wyżarzania, nawęglania.

Na zimno
Na gorąco

Oferujemy szeroką gamę odkuwek matrycowych. Wykonujemy elementy konstrukcyjne, narzędzia, złącza do rusztowań budowlanych, części samochodowe, części maszyn i systemów kolejowych.

Piaskowanie ręczne i zautomatyzowane
obróbka strumieniowo-ścierna
stopów żelaznych i aluminium

Oferujemy piaskowanie i śrutowanie części metalowych; oczyszczanie z rdzy i zabrudzeń oraz przygotowanie do malowania.

Cynkowanie
Oksydowanie

Oferujemy galwanizację, cynkowanie i oksydowanie wyrobów metalowych. Gwarantujemy zabezpieczenie przed korozją na okres od kilkunastu do kilkudziesięciu lat.

montaż zespołów i maszyn
montaż stanowisk zrobotyzowanych
montaż konstrukcji

Oferujemy usługi montażowe części metalowych, zarówno w ramach realizacji zamówień na produkty złożone jak i w ramach osobnych zleceń.