Leader w outsourcingu przemysłowym w branży metalowej

Obróbka CNC

Oferujemy precyzyjną obróbkę skrawaniem na maszynach najnowszej generacji; w tym toczenie, frezowanie, gwintowanie i nawiercanie. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji.

NOWOCZESNE OBRABIARKI DO STALI, ŻELIWA, MOSIĄDZU, MIEDZI I ALUMINIUM.

Obróbka CNC - Precyzyjne rozwiązania

Obróbka CNC to termin obejmujący szereg procesów obróbki skrawaniem, takich jak frezowanie czy nawiercanie, wykonywanych na wysokoprecyzyjnych centrach obróbczych sterowanych komputerowo. W zależności od typu obrabiarki możliwa jest obróbka zarówno powierzchni płaskich jak i brył o różnych gabarytach. Dzięki znacznemu stopniowi automatyzacji możliwa jest ścisła kontrola  procesów obróbki, jak również podniesienie jakości produktu i wydajności, co przekłada się na lepsze ceny dla Klienta. Również możliwość utrzymania produkcji z wykorzystaniem stosunkowo nisko wykwalifikowanej kadry uniezależnia zautomatyzowaną produkcję CNC od dostępności wysoko wykwalifikowanych specjalistów, pozwalając na realizację zamówień w atrakcyjnych terminach.

W B2B Metal Bay dysponujemy dużymi zasobami przerobowymi rozłożonymi na kilka zakładów o łącznej powierzchni hal produkcyjnych i laboratoriów przekraczających 20 000m2. Zatrudniamy doświadczonych materiałoznawców i technologów produkcji, którzy dokładnie analizują każde zlecenie i odpowiednio dobierają parametry obróbki części metalowych. Dzięki temu nasze produkty charakteryzują się nie tylko precyzją wykonania ale i wytrzymałością. Wszystkie nasze produkty są certyfikowane CE ISO 9001: 2015, posiadamy również uprawnienia i doświadczenie w produkcji na potrzeby branży górniczej, budowlanej i automotive.

Rodzaje obróbki CNC

Obróbka narzędziem skrawającym z wieloma ostrzami, wykonującym podczas obróbki ruch obrotowy, przez co następuje stopniowe wycinanie pożądanego kształtu z obrabianej bryły. Precyzyjne programowanie pracy frezarki gwarantuje dobre jakościowo rezultaty.

Czyli proces kształtowania gwintu, do którego będziemy mogli wkręcić śrubę. Gwinty dzielimy na wewnętrzne i zewnętrzne, w zależności od rodzaju wykonywanej części lub podzespołu. Gwintowanie wewnętrzne polega na wywierceniu otworów na śruby, natomiast zewnętrzne polega na gwintowaniu prętów za pomocą specjalnych narzynek nakładanych na obrabiany detal.

Toczenie CNC polega na wprowadzeniu obrabianego materiału w ruch obrotowy, a następnie naprowadzeniu na niego ostrych noży tokarskich tak, aby usunęły pożądane warstwy powierzchni detalu według zaprogramowanego wzorca.

Wiercenie CNC dzielimy na płytkie i głębokie, w zależności od przeznaczenia nawiercanych otworów. Wiercenie CNC to proces niezwykle precyzyjny, co ma ogromne znaczenie w przypadku konieczności ścisłego dopasowania części. Dodatkowo, wiercenie CNC pozwala na szybkie usuwanie powstających podczas procesu wiercenia wiórów oraz efektywne podawanie chłodziwa.

Automatyzacja procesów obróbki skrawaniem daje nam dużą elastyczność w realizacji zleceń. Oferujemy kompleksowe usługi wykonawcze, a także projektowe, doradcze i testy jakościowe i wytrzymałościowe. Zapewniamy również transport gotowych produktów do siedziby Klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do zostawienia zapytania, w celu uzyskania wstępnej wyceny, terminu i możliwości realizacji interesujących Państwa detali. Prosimy w miarę możliwości o przesłanie posiadanych rysunków, określenie wielkości planowanej produkcji, bądź podanie innych informacji, które pozwolą nam szybko obsłużyć Państwa zapytanie. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszym działem doradczym.

Napisz: info@b2bmetalbay.com lub zadzwoń: +48 536 763 855 lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.