Leader w outsourcingu przemysłowym w branży metalowej

MONTAŻ CZĘŚCI METALOWYCH

Oferujemy usługi montażowe części metalowych, zarówno w ramach realizacji zamówień na produkty złożone jak i w ramach osobnych zleceń. Montujemy maszyny, ich części i podzespoły, meble, narzędzia. Oferujemy także projektowanie i montaż przyrządów i narzędzi do maszyn produkcyjnych, a także demontaż i relokację maszyn/ stanowisk pracy.

MONTAŻ MASZYN, PODZESPOŁÓW, MEBLI, OPRZYRZĄDOWANIA PRZEMYSŁOWEGO

Montaż bywa problematyczną częścią produkcji przemysłowej, szczególnie w przypadkach, gdy dotyczy bardziej skomplikowanych wyrobów/ podzespołów, a wielkość i charakterystyka produkcji  zakłada okresowe dostawy danych produktów i nie wystarcza na utrzymanie własnego działu czy choćby ekipy montażowej. W takim wypadku poleganie na czasowej dostępności odpowiednio wykwalifikowanych pracowników potrafi mocno zaburzyć założenia produkcyjne, nie mówiąc już o kosztach związanych choćby z koniecznością transportu części od producenta do wykonawcy i dopiero później docelowo do własnego zakładu.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów na usługi montażowe, oferujemy budowę i składanie maszyn, ich części i podzespołów, w tym maszyn i narzędzi przemysłowych i rolniczych, rozwiązań podajnikowych etc. Wykonujemy również skręcanie mebli metalowych, elementów konstrukcyjnych, części obudowy i prostych części AGD (np. okapy, zlewy, etc)

Dysponujemy wysoko wyspecjalizowaną kadrą, a w przypadku zleceń cyklicznych i wielkoseryjnych, istnieje również możliwość automatyzacji prac montażowych na liniach zrobotyzowanych, co znacznie obniża koszty i pozwala na realizacje takich zleceń w ściśle określonych terminach. Oferujemy również projektowanie, montaż i regenerację przyrządów i narzędzi do maszyn, np. przyrządów spawalniczych,  tłoczników tradycyjnych, postępowych, transferowych przyrządów kontrolno – pomiarowych i oprzyrządowania specjalnego.

MONTAŻ – OFERTA

Oferujemy montaż maszyn lub ich podzespołów, z pełnym wsparciem działu projektowania i działu kontroli jakości. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą. Montaż dużych maszyn jest możliwy w zakładzie naszym lub u Klienta. Oferujemy też demontaż i relokację maszyn już pracujących.

Oferujemy skręcanie mebli metalowych (krzeseł, regałów) lub ich części, oraz montaż prostych sprzętów AGD typu okapy.

Oferujemy montaż i produkcję narzędzi w oparciu o własne odkuwki metalowe, m.in. wkrętaki, wyroby szczypcowe, siekiery, oskardy, młoty, przecinaki – razem około  800 różnych pozycji Posiadamy własne źródło potrzebnych części uzupełniających niemetalowych (trzonki, nasadki), więc do Klienta dostarczamy narzędzia gotowe do pracy lub sprzedaży detalicznej.

Oferujemy projektowanie i montaż oprzyrządowania do maszyn i stanowisk zautomatyzowanych dla produkcji przemysłowej, m.in.  przyrządów spawalniczych,  tłoczników do pras (tradycyjnych, postępowych, transferowych) oraz przyrządów kontrolno – pomiarowych.

Usługą uzupełniającą naszą ofertę montażową jest demontaż i relokacja maszyn i stanowisk zautomatyzowanych. W sytuacjach, gdy relokacja jest wymuszona np. rozbudową hali i koniecznością przeplanowania produkcji, możemy w usługi montażowe włączyć też usługi doradcze.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w praktycznej pracy z maszynami na produkcji. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do zostawienia zapytania, w celu uzyskania wstępnej wyceny, terminu i możliwości realizacji interesującego Państwa zlecenia. Prosimy o zawarcie w wiadomości informacji o wielkości i terminie realizacji zamówienia, jak również podanie kontaktu telefonicznego, abyśmy mogli sprawnie obsłużyć Państwa zapytanie. W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym działem doradczym.

Napisz: info@b2bmetalbay.com lub zadzwoń: +48 536 763 855 lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.