Leader w outsourcingu przemysłowym w branży metalowej

KUCIE I ODKUWKI

Oferujemy szeroką gamę odkuwek matrycowych. Wykonujemy elementy konstrukcyjne, narzędzia, złącza do rusztowań budowlanych, części samochodowe, części maszyn i systemów kolejowych.

ODKUWKI MATRYCOWE ZE STALI WĘGLOWYCH, STOPOWYCH, NIERDZEWNYCH I KONSTRUKCYJNYCH

ODKUWKI MATRYCOWE | SPRAWNE ODWZOROWYWANIE KSZTAŁTU

Kucie – proces technologiczny, rodzaj obróbki plastycznej, polegający na odkształcaniu metali na gorąco lub na zimno za pomocą uderzeń lub nacisku narzędzi. Narzędzia – czyli matryce lub bijaki – umieszczane są na częściach ruchomych . Aby uzyskać powtarzalną jakość odkuwek, w nowoczesnych kuźniach wykorzystuje się specjalne młoty kuźnicze połączone ze ścisłą kontrolą przebiegu obróbki cieplnej, w celu zachowania ciągłości włókien metalu.

Oferujemy odkuwki matrycowe ze stali węglowych, stopowych, nierdzewnych i konstrukcyjnych.

Konkurencyjność naszej oferty zasadza się na umiejętnym łączeniu tradycji z nowoczesnymi technologiami. Oparte o lata tradycji doświadczenie pozwala nam na trafny dobór materiałów i procesów obróbki do wymagań danej branży. Ma to szczególne znaczenie w branżach budowlanej, maszynowej czy narzędziowej, gdzie ogromne znaczenie ma wytrzymałość elementów oraz ich bezpieczeństwo. Z kolei dzięki inwestycji w nowe technologie, możemy zagwarantować powtarzalną jakość naszych odkuwek, zmniejszyć ilość odpadu materiału i zaoferować naszym Klientom zarówno szybkie terminy realizacji jak i konkurencyjne ceny.

ODKUWKI MATRYCOWE

Oferujemy odkuwki o masie do 10kg i wymiarach do 250 mm szerokości (średnicy) i 500 mm długości lub większe niestandardowe, z możliwością realizacji rozpatrywaną indywidualnie. Zapewniamy wysoką precyzję odwzorowania, nawet przy skomplikowanych kształtach.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i ścisłej kontroli procesu obróbki cieplnej, nasze odkuwki posiadają doskonałe właściwości fizyczne i mechaniczne, są wytrzymałe na odkształcenia plastyczne i odporne na pękanie. 

Na bazie naszych odkuwek powstają elementy konstrukcyjne, narzędzia, złącza do rusztowań budowlanych, części samochodowe, części maszyn i systemów kolejowych.

Dzięki modernizacji naszych zakładów, możemy realizować nawet duże partie zamówień w stosunkowo ciasnych terminach. Nowoczesny sprzęt i proces produkcyjny pozwoliły również na zminimalizowanie naddatków materiału potrzebnych do uzyskania pożądanych kształtów, co pozwala obniżyć koszty produkcji i gwarantuje konkurencyjne ceny.

Aby usprawnić proces zamawianych elementów, oferujemy również szereg procesów hartowania i obróbki surowych odkuwek. Należą do nich: hartowanie (odpuszczanie niskie lub wysokie, wyżarzanie, nawęglanie), obróbka mechaniczna na nowoczesnych centrach obróbki CNC oraz pokrycie powierzchni (cynkowanie, malowanie). Zamówienia realizujemy kompleksowo i elastycznie, możemy wykonać pełny projekt od A do Z na podstawie rysunku klienta lub zaproponować prototyp elementu lub części konstrukcyjnych do nowo powstających projektów. Zapewniamy również transport gotowych produktów do siedziby Klienta. Serdecznie zapraszamy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do zostawienia zapytania, w celu uzyskania wstępnej wyceny, terminu i możliwości realizacji interesujących Państwa detali. Prosimy w miarę możliwości o przesłanie posiadanych rysunków, określenie wielkości planowanej produkcji, bądź podanie innych informacji, które pozwolą nam szybko obsłużyć Państwa zapytanie. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszym działem doradczym.

Napisz: info@b2bmetalbay.com lub zadzwoń: +48 536 763 855 lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.