Leader w outsourcingu przemysłowym w branży metalowej

GIĘCIE, WYGINANIE I WALCOWANIE

Oferujemy gięcie blach, profili, rur i prętów  wykonanych ze stali, żeliwa i aluminium. Do Państwa dyspozycji oddajemy prasy krawędziowe hydrauliczne i mimośrodowe, giętarki i walcarki. Gwarantujemy ścisłą, powtarzalną precyzję wykonania.

GIĘCIE BLACH, PRĘTÓW, RUR I PROFILI

GIĘCIE, WYGINANIE I ZWIJANIE | STEROWANIE NUMERYCZNE CNC

Gięcie metali to proces kształtowania plastycznego polegającego na wyginaniu elementów albo o zadany kąt ostry albo po łuku. Proces ten może odbywać się na zimno lub na gorąco. Większość linii produkcyjnych wykorzystuje gięcie na zimno, wykonywane na prasach krawędziowych lub specjalnych giętarkach. Nie oznacza to jednak, że z racji ominięcia niebezpieczeństw obróbki cieplnej jest to proces niewymagający uwagi i nadzoru; wręcz przeciwnie, precyzja gięcia często dopuszcza lub dyskwalifikuje detal do dalszej obróbki. W B2B Metal Bay pracujemy na prasach krawędziowych sterowanych numerycznie, częściowo lub całkowicie zautomatyzowanych. Dzięki temu możemy zagwarantować ścisłą precyzję i powtarzalność gięcia.

W skład naszej oferty wchodzą: 

  • gięcie blach różnej grubości na prasach krawędziowych, mimośrodowych i hydraulicznych obsługiwanych i sterowanych numerycznie i/lub częściowo zrobotyzowanych dla zapewnienia ściśle powtarzalnej precyzji kąta gięcia,
  • wyginanie prętów, rur i profili na giętarkach rolkowych
  • wyginanie na walcach
  • skręcanie i profilowanie

GIĘCIE – PARK MASZYNOWY

Najważniejszymi atutami przy gięciu metali na prasach krawędziowych są: powtarzalna precyzja procesu, ścisła kontrola poziomu nacisku i stosunkowa łatwość obsługi, zarówno przy podawaniu detali przez operatora jak i w przypadku pełnej robotyzacji. Nasz park maszynowy pozwala nam na gięcie blach o rożnej grubości, zarówno metodą zwykłą jak i krokową.

Walcowanie blachy to rodzaj obróbki plastycznej, w wyniku której powstają elementy uformowane po łuku – czyli przykładowo zwinięta rura, tuleja lub dowolna jej część biegnąca po zadanej krzywiźnie. W B2B Metal Bay walcujemy zarówno blachy cienkie jak i grube, jednak nie przekraczające 60 mm. Gwarantujemy precyzję odwzorowania założonego kąta.

Na naszych halach produkcyjnych pracują również giętarki rolkowe, pozwalające na precyzyjne gięcie m.in. rur i profili, w tym rur żeliwnych i elementów nierdzewnych. Aby ustalić możliwość wykonania gięcia, prosimy o kontakt.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Patrząc od strony opłacalnej produkcji przemysłowej, najważniejszymi parametrami przy gięciu metali są: dokładność odwzorowania kąta, powtarzalna precyzja procesu, jego wydajność i prawidłowe dobranie parametrów tak, aby gotowe elementy zachowały pożądaną wytrzymałość. Staramy się każdorazowo spełniać Państwa wymagania. Oferujemy kompleksowe usługi wykonawcze, a także projektowe, doradcze oraz testy jakościowe i wytrzymałościowe. Zapewniamy również transport gotowych produktów do siedziby Klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do zostawienia zapytania, w celu uzyskania wstępnej wyceny, terminu i możliwości realizacji interesujących Państwa detali. Prosimy w miarę możliwości o przesłanie posiadanych rysunków, określenie wielkości planowanej produkcji, bądź podanie innych informacji, które pozwolą nam szybko obsłużyć Państwa zapytanie. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszym działem doradczym.

Napisz: info@b2bmetalbay.com lub zadzwoń: +48 536 763 855 lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej:

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.